Specificaties
Markeren:
Werkplaats slangkrimpmachine
,Hydraulische Slang Plooiende Machine
,P32MS slangkrimpmachine
Model:
P32MS
Crimping Range:
14-87 mm
Hose Size:
.5in tot 2in
Capacity:
Presspijpbevestigingen
Color:
OEM
Voltage:
220V
Frequency:
50 Hz of 60 Hz
Pressure:
31,5 MPa
Standard Dies:
13
Foot Pedal:
Inbegrepen
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
P32MS
Plaats van herkomst:
China
Certificering:
CE ROHS TUV
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Price Negotiable
Leveringscapaciteit:
100 sets per week
Levertijd:
2-5 werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
platenkas
Productbeschrijving
Werkplaats slangkrimpmachine voor graafmachine reparatie P32 Hydraulische slangkrimpmachine
HIDRAULISCH Slangenkrimpmachine P32MS
De P32MS slangcrimper is ontworpen met een gebruiksvriendelijke functionaliteit, die in staat is om hydraulische slangen en fittings met hoge druk tot 2 inch met vier tot zes lagen te persen.Het compacte ontwerp maakt het mogelijk om het op rekken te installeren op comfortabele werkhoogten, waardoor het gebruikerscomfort tijdens langere werktijden wordt verbeterd.
Deze crimpmachine heeft snel wisselende matrijzen, waardoor de behoefte aan individuele matrijzen vervanging wordt weggenomen en de productie-efficiëntie aanzienlijk wordt verbeterd, terwijl kostbare tijd wordt bespaard.
Met het voetpedaal wordt beide handen vrijgemaakt, wat bijzonder gunstig is bij het hanteren van hydraulische slangen met een grote diameter.
Belangrijkste voordelen
- Snel bedienen met gespecialiseerd snel open- en sluitmechanisme
- Noodstopfunctie voor een betere bescherming van de veiligheid van de werknemers
- Geïntegreerde drukmeter voor duidelijke systeemdrukbewaking
- Optioneel beschikbare premium-merkcomponenten voor hoge configuratievereisten
Technische parameters
| Beschrijving | Parameter |
|---|---|
| Model | P32MS slangkrimpmachine |
| Krimpbereik | 14 mm tot 87 mm |
| Grootte van de slang | 0.5 inch tot 2.5 inch |
| Strijksets | 13 sets |
| Krimpkracht | 6500KN |
| Stelseldruk | 31.5Mpa |
| Spanning | 220 V of 380 V |
| Frequentie. | 50 Hz of 60 Hz |
| Kracht | 4 kW |
| Olie tank | 50 liter |
| Hydraulische olie | T46 of T68 |
| Afmeting | 650*550*1350 mm |
| Gewicht | 300 kilo. |
| Certificaat | CE ROHS TUV |
P32MS STANDARD DIE SETS
| - Nee, dat is niet waar. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 14 | 14- Wat is er?16 | 55 |
| 16 | 16- Wat is er?19 | 55 |
| 19 | 19- Wat is er?22 | 55 |
| 22 | 22- Wat is er?26 | 70 |
| 26 | 26- Wat is er?30 | 70 |
| 30 | 30- Wat is er?34 | 70 |
| 34 | 34- Wat is er?39 | 75 |
| 39 | 39- Wat is er?45 | 75 |
| 45 | 45- Wat is er?51 | 90 |
| 51 | 51- Wat is er?57 | 90 |
| 57 | 57- Wat is er?63 | 100 |
| 63 | 63- Wat is er?69 | 110 |
| 69 | 69- Wat is er?74 | 110 |
Aanhangsels
Voetpedaal (inclusief)
Machineschuif (inclusief)
Deeltjes (inclusief)
Snel veranderende sterfgevallen (inclusief)
Snel wisselgereedschap (inclusief)
Noodstop (inclusief)
Rexroth-systeem (inclusief)
Siemens Motor (optioneel)
13 sets dies (inclusief)
Gepersonaliseerde matrijzen (optioneel)
Eton-schakelaarsysteem (optioneel)
Algemene Beoordeling
vijfsterren
67%
4 sterren
33%
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.