Specificaties
Markeren:
Handmatige hydraulische slangpersmachine
,150T slangkrimptang
,Draagbare P16-slangkrimptang
Crimping Range:
14 - 45mm
Hose Size:
1/4 - 1inch
Die Sets:
7
Color:
blauw
Max. Opening:
20 mm
Crimping Force:
150T
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
Handpomp
Size:
400*320*300mm
Weight:
32KG
Product Name:
P16 Slangcrimper
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-P16
Plaats van herkomst:
CN
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 Instellen
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 sets per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
P16HP handmatige slangkrimpmachine
De MS-P16 is een met de hand bediende hydraulische slangkrimpmachine die is ontworpen voor draagbaarheid en betrouwbaarheid.Het is de ideale keuze voor het krimpen van slangassemblages in gebieden zonder elektriciteitsvoorziening..
Belangrijkste voordelen
- Bekende hydraulische klep "ENERPAC" voor hoge stabiliteit en betrouwbaarheid
- Eenvoudig ontwerp dat gemakkelijk is voor beginnende gebruikers
- Krachtige krimpkracht die tot 4 stalen draadslangen kan verwerken
- Hoge productiviteit met efficiënte werking
- Lage onderhoudskosten voor de waarde op lange termijn
Technische specificaties
| Model | P16 Slangenkremper |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 47 mm |
| Krimpkracht | 150 ton |
| Grootte van de slang | 1/4 - 1 inch |
| Max. Opening | 20 mm |
| Strijksets | 7 |
| Type van de matrijzen | P16 |
| Stelseldruk | 31.5 MPa |
| Precisiteit | 00,01 mm |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | Handpomp |
| Motorvermogen | Handpomp |
| Lange | 400 mm |
| Breedte | 320 mm |
| Hoogte | 300 millimeter. |
| Gewicht | 32 kg |
P16 Crimper die sets
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6... 8 mm | 55 |
| 8* | 8... 10 mm | 55 |
| 10* | 10... 12 mm. | 55 |
| 12* | 12... 14 mm. | 55 |
| 14 | 14... 16 mm | 55 |
| 16 | 16... 19 mm | 55 |
| 19 | 19... 23 mm. | 55 |
| 23 | 23... 27 mm. | 55 |
| 27 | 27... 31 mm | 55 |
| 31 | 31... 35 mm | 65 |
| 35 | 35... 41 mm | 65 |
Belangrijke opmerkingen
• "*" geeft niet-standaard strijksets aan
• Op aanvraag zijn op maat gemaakte strijksets beschikbaar
• Maximale opening verwijst naar de slag tussen volledig gesloten en volledig geopende matrijzen
• Op aanvraag zijn op maat gemaakte strijksets beschikbaar
• Maximale opening verwijst naar de slag tussen volledig gesloten en volledig geopende matrijzen
Optioneel accessoire
- Snel wijzigen tool
- Snel wisselen van die set rack
- UC-controlesysteem
- Elektriciteitsclimperconversie
Productkenmerken
Het krimpen van monsters

Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.