Specificaties
Markeren:
2 inch rubberen slang krimpmachine
,600T krimpkracht hydraulische slangkrimptang
,Slangkrimptang met een nauwkeurigheid van 0
Model:
MS-51
Color:
Blauw of wit
Crimping Range:
15 mm - 87 mm
Die Sets:
10
Max Opening:
33 mm
Accuracy:
0,01 mm
Crimping Force:
600T
System Pressure:
31,5 MPa
Operate Mode:
Automatisch/Handmatig
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSIONFLEX
Modelnummer:
Lidstaten-51
Plaats van herkomst:
China
Certificering:
CE ROHS ISO
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Leveringscapaciteit:
500 sets per maand
Levertijd:
2 - 5 werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
T/T,L/C,D/A,D/P,Western Union
Standaard Verpakking:
Elke multiplexbehuizing voor één set
Productbeschrijving
MS-51 Hogedrukslangkrimpmachine van rubber
De MS-51 slangkrimpmachine is ontworpen voor het persen van rubberen slangen met diameters van 1/4 inch tot 2 inch. Uitgerust met 10 matrijssets variërend van 15 mm tot 63 mm, zorgt deze machine ervoor dat elke combinatie van slang, fitting en huls een speciale matrijsset heeft voor een perfecte oppervlakteafwerking. De juiste matrijsselectie voorkomt olielekkage in slangassemblages en verlengt de levensduur van hydraulische slangen.
Belangrijkste voordelen
- Dubbele bedrijfsmodi voor bedieningsgemak en flexibiliteit
- Precisiekrimpschijf voor nauwkeurige maatregeling
- Matrijssets met hoge hardheid voor een langere levensduur
- Meerdere hydraulische pompopties voor verschillende werkomgevingen
Technische specificaties
| Model | MS-51 Rubberen Slangkrimpmachine |
| Krimpbereik | 15 - 87 mm |
| Slangmaat | 1/4" - 2" |
| Maximale opening | +33 mm |
| Matrijssets | 10 sets |
| Matrijs Type | 51 |
| Nauwkeurigheid | 0,01 mm |
| Systeemdruk | 31,5 MPa |
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Motorvermogen | 3KW/4KW |
| Afmeting | 680*560*710 mm |
| Gewicht | 245 KGS |
Aanvullende opmerkingen:
- Matrijssets verkrijgbaar in diverse maten, lengtes en vormen
- Aangepaste spannings- en frequentieconfiguraties beschikbaar
- Meerdere kleuropties beschikbaar
- Maximale opening verwijst naar de werkingsslag van de cilinder
Matrijssets voor MS-51 Slangkrimpmachine
| Code | Krimpbereik (mm) | Lengte (mm) |
|---|---|---|
| 15 | 15 - 19 | 60 |
| 19 | 19 - 23 | 60 |
| 23 | 23 - 26 | 60 |
| 26 | 26 - 31 | 60 |
| 31 | 31 - 36 | 70 |
| 36 | 36 - 41 | 70 |
| 41 | 41 - 47 | 70 |
| 47 | 47 - 55 | 80 |
| 55 | 55 - 63 | 80 |
| 63 | 63 - 74 | 80 |
Matrijssets met hoge hardheid 59-63HRC
Algemene Beoordeling
vijfsterren
67%
4 sterren
33%
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.