650T Krimpkracht hydraulische slang krimpmachine
,13 Matrijzensets slang krimper
,31
- Japanse NACHI-hydraulische klepgroep voor een grotere krimpkracht, grotere stabiliteit en langere levensduur
- Snel wisselend strijksysteem met plaatsvergrendeling, verkorting van de vervangingstijd en verbetering van de operationele efficiëntie
- Dual-control operation (voetpedaal + handknop), geschikt voor zowel slangen met een grote diameter als voor het nauwkeurig krimpen van kleine partijen
- Italiaanse digitale elektrische liniaal met hoge precisie met realtime gegevensweergave, die een krimpnauwkeurigheid binnen ± 0,01 mm garandeert
- Alle elektrische kerncomponenten zijn CE-gecertificeerd, met optionele Siemens-hoge-efficiëntiemotor voor energiebesparing
- Dubbele noodstopinrichtingen (voor- en zijkant) en veiligheidsbescherming, die de veiligheid van de gebruiker volledig garanderen
- Eaton waterdichte elektrische schakelaar, die zich aan de harde industriële werkomgevingen aanpast met een hoge veiligheid en duurzaamheid
| Model | MS-P32NC Hydraulische slangkrimpmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 650 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 1/2 (inch) |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 13 |
| Type van de matrijzen | P32 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | UC |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 4 (KW) |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 1360 (mm) |
| Gewicht | 310 (kg) |

| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 tot en met 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 78 mm | 110 |
Op aanvraag beschikbaar
Speciale spanningsopties: 110V, 208V, 240V, 415V



-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.