Specificaties
Markeren:
met een vermogen van niet meer dan 10 W
,industriële slangkrimpgereedschap
,AC-draadcrimper voor automobiel
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 inch
Die Sets:
10
Crimping Force:
640T
Max. Opening:
31 mm
Color:
blauw
Product Name:
E38 Rubberslang Plooiende Machine
Application:
Werkplaats
Power:
4 kW
Size:
630*450*600mm
Weight:
200 kg
Hydraulic Oil:
T46
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-E38
Plaats van herkomst:
CN
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 sets per maand
Levertijd:
2 - 7 werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Eén multiplex voor één set
Productbeschrijving
MS-E38 Industriële slangkrimpmachine
De MS-E38 rubber slang krimpmachine heeft een krimpcapaciteit van 1/4 inch tot 2 inch.
Hoofdkenmerken
- Snelle openingssnelheid voor een hoge productiviteit
- Deeltjes met hoge hardheid tot HRC63 voor een langere levensduur
- Stabiele prestaties met hoogwaardige componenten
- Voor een gemakkelijke bediening
Technische specificaties
| Model | MS-E38 slangkrimpmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 640 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 (inch) 4SH |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 38 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 4 (KW) |
| Lange | 630 (mm) |
| Breedte | 450 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Gewicht | 200 (kg) |
| Hydraulische olie | 50 (L) |
38 Slangenkrempersets
| Sterven Nee. | Vergrendeling (mm) | Lange (mm) |
|---|---|---|
| 6* | 6.0 tot 8.0 | 35 |
| 8* | 8.0 tot en met 10.0 | 35 |
| 10* | 10.0 - 12.0 | 35 |
| 12* | 12.0 tot en met 14.0 | 35 |
| 14 | 14.0 tot 16.0 | 60 |
| 16 | 16.0 tot 20.0 | 60 |
| 20 | 20.0 tot 22.0 | 60 |
| 22 | 22.0 - 26.0 | 60 |
| 26 | 26.0 - 30.0 | 60 |
| 30 | 30.0 tot 38.0 | 70 |
| 38 | 38.0 - 46.0 | 70 |
| 46 | 46.0 tot 54.0 | 80 |
| 54 | 54.0 tot 64.0 | 80 |
| 64 | 64.0 - 69.0 | 80 |
| 69* | 69.0 - 76.0 | 90 |
Belangrijke opmerkingen:
• "*" geeft niet-standaardvormen aan
• Op maat gemaakte matrijzen in verschillende maten en vormen
• Speciale spanningen beschikbaar: 110V, 208V, 240V, 415V (60HZ)
• Voetpedaal beschikbaar voor handsfree bedieningen
• "*" geeft niet-standaardvormen aan
• Op maat gemaakte matrijzen in verschillende maten en vormen
• Speciale spanningen beschikbaar: 110V, 208V, 240V, 415V (60HZ)
• Voetpedaal beschikbaar voor handsfree bedieningen
Eenvoudig ontwerp voor een gemakkelijke bediening
Gebruikersvriendelijk ontwerp, geschikt voor nieuwe gebruikers in crimptoepassingen.
Hoogprecisie micrometercontrole
Krimpdiameter gecontroleerd door een micrometer met hoge nauwkeurigheid voor nauwkeurige resultaten.
Geavanceerde crimptechnologie
De dubbele conische master die en de krimpcilindertechnologie leveren een hoge kracht voor betrouwbare krimps.
Efficiënt motorontwerp
De koperdraad aluminium motor zorgt voor een uitstekende warmteafvoer voor continue werking.
Hydraulische slangmonsters
Algemene Beoordeling
vijfsterren
50%
4 sterren
50%
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.