Specificaties
Markeren:
2 Crimper van de duim Hydraulische Slang
,Werkplaats slangkrimpmachine
,P32 AC-hydraulische kremer
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2,5 inch
Die Sets:
13
Color:
blauw
Max. Opening:
31 mm
Crimping Force:
650T
Product Name:
P32 AC Slang Plooiende Machine
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3,75 kW
Size:
650*550*1360mm
Weight:
310 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
P32
Plaats van herkomst:
CN
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 sets per maand
Levertijd:
2 - 7 werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
T/T,Western Union,MoneyGram,Paypal
Standaard Verpakking:
Eén multiplex voor één set
Productbeschrijving
P32 Hydraulische krimpmachine voor wisselstroomslangen
De P32 hydraulische slangkrimpmachine is ontworpen voor grootschalige productie van hydraulische slangmontage.Deze machine verbetert de werkingsdoeltreffendheid in industriële toepassingen aanzienlijk..
Belangrijkste kenmerken
- Hoge productie-efficiëntie voor slangcrimping
- Snel en eenvoudig vervangen en installeren van de matrijzen
- Optioneel noodstopapparaat voor grotere veiligheid
- met een vermogen van meer dan 50 W
- met een breedte van niet meer dan 50 mm
- Snel krimpende en terugtrekkende procescycli
- Gebouwd met hoogwaardige materialen en onderdelen van gerenommeerde merken
- Levert nauwkeurig gevormde krimpresultaten
Technische specificaties
| Model | P32 AC slangkrimpmachine |
| Krimpbereik | 14 - 87 mm |
| Krimpkracht | 650 ton |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2,5 inch |
| Maximaal open | 31 mm |
| Strijksets | 13 |
| Type van de matrijzen | P32 |
| Stelseldruk | 31.5 MPa |
| Precisiteit | 00,01 mm |
| Controlesysteem | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 V |
| Motorvermogen | 3 kW |
| Afmetingen (L x W x H) | 650 x 550 x 1360 mm |
| Gewicht | 310 kg |
P32 Slangenkrempersets
| Dode nummer | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6 * | 6... 8 mm | 55 mm |
| 8 * | 8... 10 mm | 55 mm |
| 10 * | 10... 12 mm | 55 mm |
| 12 * | 12... 14 mm | 55 mm |
| 14 | 14... 16 mm | 55 mm |
| 16 | 16... 19 mm | 55 mm |
| 19 | 19... 22 mm | 55 mm |
| 22 | 22... 26 mm | 70 mm |
| 26 | 26... 30 mm | 70 mm |
| 30 | 30... 34 mm | 70 mm |
| 34 | 34... 39 mm | 75 mm |
| 39 | 39... 45 mm | 75 mm |
| 45 | 45... 51 mm | 90 mm |
| 51 | 51... 57 mm | 90 mm |
| 57 | 57... 63 mm | 100 mm |
| 63 | 63... 69 mm | 110 mm |
| 69 | 69... 74 mm | 110 mm |
| 74 * | 74... 78 mm | 110 mm |
| 78 * | 78... 87 mm | 110 mm |
Opmerking:* geeft niet-standaard die sets aan. Op aanvraag zijn aangepaste die sets beschikbaar. Speciale spanningsconfiguraties waaronder 110V, 208V, 240V en 415V zijn beschikbaar.
Optioneel
- Upgrade van het UC-besturingssysteem
- Positiegrensinrichting voor betere precisie
Crimping toepassingen
De hydraulische slangkrimpmachine P32 is ontworpen voor uitgebreide krimptoepassingen voor verschillende industriële slangtypen en -groottes.
Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.