2 Crimper van de duim Hydraulische Slang
,machine voor het krimpen van rubber slangen met een laag onderhoud
,hydraulische slangcrimper met hoge veiligheid
De MS-51 slangkrimper is professioneel ontworpen voor het krimpen van rubberen slangen van 1/4 inch tot 2 inch (6-51 mm). Geleverd met 10 standaard matrijssets die 15 mm tot 63 mm bestrijken, levert hij consistente, precieze krimp voor elke combinatie van slang, fitting en ferrule. De afgewerkte slangassemblages hebben een glad oppervlak, geen olielekkage en een aanzienlijk verlengde levensduur voor hydraulische systemen.
- Dubbele bedrijfsmodi voor verbeterd bedieningsgemak en flexibiliteit
- Precisiekrimpschijf voor nauwkeurige maatcontrole
- Matrijssets met hoge hardheid voor een langere levensduur
- Meerdere hydraulische pompopties voor diverse werkomgevingen
- Glad krimpende oppervlak, verlengt de levensduur van hydraulische slangen
- Krachtige krimpkrachtzorgt voor stabiele, hogedruk afdichtingsprestaties
- Compacte & robuuste structuurmet een kleine voetafdruk, ideaal voor werkplaatsen en gebruik ter plaatse
| Model | MS-51 Rubberen Slangkrimpmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 15 - 76 mm |
| Slangmaat | 1/4" - 2" |
| Maximale opening | +33 mm |
| Matrijssets | 10 sets |
| Matrijs Type | 51 |
| Nauwkeurigheid | 0,01 mm |
| Systeemdruk | 31,5 MPa |
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Motorvermogen | 3KW/4KW |
| Afmetingen | 680×560×710 mm |
| Gewicht | 245 KGS |
- Op maat gemaakte matrijssets verkrijgbaar in diverse maten, lengtes en vormen
- Op maat gemaakte voltage- en frequentieopties
- Meerdere kleuropties beschikbaar
- Maximale opening vertegenwoordigt de werkingsslag van de cilinder
| Code | Krimpbereik (mm) | Lengte (mm) |
|---|---|---|
| 15 | 15 - 19 | 60 |
| 19 | 19 - 23 | 60 |
| 23 | 23 - 26 | 60 |
| 26 | 26 - 31 | 60 |
| 31 | 31 - 36 | 70 |
| 36 | 36 - 41 | 70 |
| 41 | 41 - 47 | 70 |
| 47 | 47 - 55 | 80 |
| 55 | 55 - 63 | 80 |
| 63 | 63 - 76 | 80 |





-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.