Specificaties
Markeren:
DX68 hydraulische Slangcrimper Machine
,DX68 slangkrimppers
,hydraulische slangcrimper met garantie
Crimping Range:
15 - 76 mm
Hose Size:
1/4 - 2 inch
Die Sets:
10
Crimping Force:
500T
Max. Opening:
31 mm
Color:
Blauw
Product Name:
Lidstaten-51 slang Plooiende Machine
Application:
Werkplaats
Power:
4 kW/3 kW
Size:
670*430*820mm
Weight:
260 kg
Hydraulic Oil:
T46
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
MS-51
Plaats van herkomst:
CN
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 sets per maand
Levertijd:
2 - 7 werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Eén multiplex voor één set
Productbeschrijving
DX68 Kabelcrimping Machine Hydraulische slang Crimper Machine Press slang
Hoge nauwkeurigheid DX68 kabel krimpmachine E38 met grote hydraulische kracht pers slang
Voor de toepassing van deze richtlijn geldt dat de in bijlage I vermelde voorschriften worden nageleefd en dat de in bijlage I bedoelde voorschriften worden nageleefd.
Beschrijving
De MS-E38 slangcrimper is een nauwkeurig drukgereedschap met een hoge productiviteit.Het is een benchtop model dat op elk rek kan worden geplaatst om een ergonomische hoogte te bereiken voor het werk van de operator.
Hoofdkenmerken
- Flexibiliteit voor talrijke materialen
- Betrouwbaarheid met hoge kwaliteit
- CE- en RoHS-gecertificeerd
- Laag geluidsniveau
Technische gegevens
| Model | MS-E38-krimpslangmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 640 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 (inch) 4SH |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 38 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 4 (KW) |
| Lange | 630 (mm) |
| Breedte | 450 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Gewicht | 200 (kg) |
| Hydraulische olie | 50 (L) |
38 HOSE CRIMPER DIE SETS
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 14 mm | 35 |
| 14 | 14 - 16 mm | 60 |
| 16 | 16 - 20 mm | 60 |
| 20 | 20 - 22 mm | 60 |
| 22 | 22 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 38 mm | 70 |
| 38 | 38 - 46 mm | 70 |
| 46 | 46 - 54 mm | 80 |
| 54 | 54 - 64 mm | 80 |
| 64 | 64 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
Verwijder
- Op maat gemaakte strijksets zijn beschikbaar in verschillende maten of vormen
- Speciale spanningen zoals 110V, 208V, 240V, 415V (60HZ) zijn beschikbaar
- Voetpedaal beschikbaar om de handen vrij te maken
- * voor niet-standaard strijksets



Toepassingen voor de montage van slangen

Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.