gebruikte hydraulische slangkrimpmachine
,werkplaats slangkrimpmateriaal
,Synflex hydraulische slangkrimper
De nieuwe MS-51DC-slangencrimpmachine wordt gebruikt voor het hydraulisch kraankrimpen van hoge druk gevlochten rubberen slangen van roestvrij staal.
- Behoorlijke installatie van matrijzen
- met een breedte van niet meer dan 50 mm
- Hoogprecisie micrometer
- Druk op het pedaal, handiger
| Model | MS-51DC Hydraulische slangclimper |
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 300 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 (inch) |
| Max. Opening | 30 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 51 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.05 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 3 (KW) |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Gewicht | 170 (kg) |
| Sterven Nee. | Vergrendeling (mm) | Lange (mm) |
|---|---|---|
| 6* | 6.0 tot 8.0 | 35 |
| 8* | 8.0 tot en met 10.0 | 35 |
| 10* | 10.0 - 12.0 | 35 |
| 12* | 12.0 tot 15.0 | 35 |
| 15 | 15.0 tot 19.0 | 60 |
| 19 | 19.0 - 23.0 | 60 |
| 23 | 23.0 - 26.0 | 60 |
| 26 | 26.0 - 31.0 | 60 |
| 31 | 31.0 - 36.0 | 70 |
| 36 | 36.0 - 41.0 | 70 |
| 41 | 41.0 - 47.0 | 70 |
| 47 | 47.0-55.0 | 80 |
| 55 | 55.0 - 63.0 | 80 |
| 63 | 63.0 - 69.0 | 80 |
| 69* | 69.0 - 76.0 | 90 |
"*" voor niet-standaard strijksets
¢ Aanpassingen voor de matrijzen zijn beschikbaar
️ AC-spanning 220V, 380V, 110V, 208V, 240V, 415V beschikbaar
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.