Specificaties
Markeren:
hydraulische slang krimpmachine
,slangenpersmachine
,pijpknelmachine met garantie
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 inch
Die Sets:
10
Color:
Blauw
Max. Opening:
30 mm
Crimping Force:
500T
Product Name:
51KH slang Dringende Machine
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3 kW
Size:
670*430*1520mm
Weight:
310 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-51KH
Plaats van herkomst:
CN
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 Instellen
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 sets per maand
Levertijd:
2 - 7 werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Eén multiplex voor één set
Productbeschrijving
Verzorgingsmachine voor de verwerking van rubberen slangen MS-51KH
Productoverzicht
MS-51KH is professioneel ontworpen voor het krimpen van hogedrukhydraulischemet een breedte van niet meer dan 30 mmDe machine wordt geleverd met eenspeciaal systeem voor snel wisselende matrijzenDit maakt het mogelijk om de complete matrijzen in één keer te laden, waardoor de installatietijd aanzienlijk wordt verkort en de dagelijkse productiviteit wordt verhoogd.
Belangrijkste kenmerken
- Uitgebreide crimping bereik van 1/4 inch tot 2 inch diameter
- Deze machine voldoet volledig aan de EU CE-normen voor industriële veiligheid.
- met een vermogen van niet meer dan 50 W
- Industriële hydraulische slangpers voor hogedruktoepassingen
- Uitgerust met een voetschakelaar om het gebruiksgemak te vergroten.
- Installatie van snel wisselende matrijzen voor een betere efficiëntie
- Hoogprecisie-positiesysteem voor nauwkeurig krimpen
Technische specificaties
| Model | MS-51KH slangkrimpmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 mm |
| Krimpkracht | 500 ton |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 inch |
| Maximaal open | 30 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 51 |
| Stelseldruk | 31.5 MPa |
| Precisiteit | 0.05 mm |
| Controlesysteem | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220V / 380V |
| Motorvermogen | 3 kW |
| Afmetingen (L × W × H) | 670 × 430 × 1520 mm |
| Gewicht | 310 kg |
51 Slangenkrempersets
| Dode nummer | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 mm |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 mm |
| 10* | 10 tot en met 12 mm | 35 mm |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 mm |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 mm |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 mm |
| 23 | 23 tot en met 26 mm | 60 mm |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 mm |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 mm |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 mm |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 mm |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 mm |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 mm |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 mm |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 mm |
Belangrijke opmerkingen
- * Deelt niet-standaard strijksets aan
- Op aanvraag beschikbaar
- Speciale spanningsconfiguraties beschikbaar: 110V, 208V, 240V, 415V
Vervaardiging van hoogwaardige materialen

met handmatig/automatisch schakelen

met lichtassistent

Olielabel

Hoogwaardig krimpeffect

Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.