Specificaties
Markeren:
met een vermogen van niet meer dan 10 W
,6-51 mm slangkrimpmachine
,hydraulische krimpmachine met garantie
Crimping Range:
14 - 76 mm
Hose Size:
1/4 - 2 inch
Die Sets:
10
Crimping Force:
500T
Max. Opening:
30 mm
Color:
Blauw
Product Name:
MS-51Slangkrimpmachine
Application:
Workshops · Constr. Mach · Hyd. Reparatie · Mijnbouwuitrusting.
Power:
3 kW
Size:
670*430*820mm
Weight:
260 kg
System Pressure:
31,5 MPa
Wty:
3 jaar
Certificate:
CE RoHS
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
MS-51
Plaats van herkomst:
CN
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 Instellen
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 sets per maand
Levertijd:
2 - 7 werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Eén multiplex voor één set
Productbeschrijving
DX68 Kabelcrimping Machine Hydraulische slang Crimper Machine Press slang
Hoge nauwkeurigheid DX68 kabel krimpmachine MS-51 met grote hydraulische kracht pers slang
HOSE CRIMPING PRESS MACHINE MS-51 is een drukmachine voor het verzamelen en verzamelen van water.
Beschrijving
DeMS-51is een voor professionele werkplaatsen ontworpen machine voor het krimpen van hydraulische slangen en toebehoren.6 ′′ 51 mm (1/4 ′′ ′′ 2 ′′)Gebouwd op het bewezen DX68 ontwerp, levert de MS-51 een krachtige500 tonDe krachtige krimpcylinder uit gesmeed staal en de versterkte structuur zorgen voor duurzaamheid voor lange productie.Ondanks zijn kracht, is de MS-51 compact genoeg om op elke standaard werkbank te monteren, waardoor de ergonomie van de fabrieksvloer wordt geoptimaliseerd en ruimte wordt bespaard.
Hoofdkenmerken
- 500T ultra-krachtige krimpkracht op de bank
- Dekkers (1/4′′ ′′ 2′′) voor slanggroottes met 10 matrijzen
- Snel snel wisselend matrijsysteem voor minimale stilstandstijd
- Dual-mode besturing met handvrij voetpedaal
- CE- en RoHS-gecertificeerd voor veilige, stille werking
- met een breedte van niet meer dan 50 mm
- Compact bankontwerp voor een ergonomische werkstroom
Technische gegevens
| Model | MS-51 Krimpslangmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 15 - 76 (mm) |
| Krimpkracht | 500 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 (inch) 4SH |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 38 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.05 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 4 (KW) |
| Lange | 670 mm |
| Breedte | 430 mm |
| Hoogte | 820 mm |
| Gewicht | 260 (kg) |
38 HOSE CRIMPER DIE SETS
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 14 mm | 35 |
| 14 | 14 - 16 mm | 60 |
| 16 | 16 - 20 mm | 60 |
| 20 | 20 - 22 mm | 60 |
| 22 | 22 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 38 mm | 70 |
| 38 | 38 - 46 mm | 70 |
| 46 | 46 - 54 mm | 80 |
| 54 | 54 - 64 mm | 80 |
| 64 | 64 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
Verwijder
1) Op maat gemaakte strijksets zijn verkrijgbaar met verschillende grootte of vorm
2) Speciale spanningen zoals 110V, 208V, 240V, 415V (60HZ) zijn beschikbaar
3) Voetpedaal beschikbaar om de handen vrij te maken
4) * voor niet-standaard strijksets
Vervaardiging van hoogwaardige materialen

High-precision regulator

Handmatig/automatisch bedieningspaneel met hoge precisie

Met een voetschakelaar bevrijdt hij uw handen en verbetert de werkdoeltreffendheid.

Hoogwaardige hoogsterke stalen malen

Toepassingen voor de montage van slangen

Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.