PLC-gecontroleerde hydraulische slangcremer
,4 inch industriële slangkrimpmachine
,grote hydraulische slangcrimper met garantie
De MS-P180 Hydraulische slangkrimpmachine is een zware industriële oplossing die is ontworpen voor de assemblage van hydraulische slangen onder hoge druk en voor het krimpen van buizen met een grote diameter.Deze machine heeft een PLC microcomputerbesturingssysteem en, met zijn krachtige hydraulische systeem en grote cilinderontwerp, is de eerste keuze geworden voor grote apparatuurbedrijven en slangverwerkende fabrieken.
- Microcomputerbesturing met geavanceerd PLC-systeem voor hoge stabiliteit en productiviteit.
- Hoge krimpkracht met grote hydraulische cilinder.
- Breed krimpbereik.
- Echttijddrukbewaking.
- Hoge precisie en lekvrij krimpen.
- Meerdere toepassingen.
- Duurzaam en industrieel ontwerp.
| Model | MS-P180 Hydraulische slangkremer |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 127 (mm) |
| Krimpkracht | 980 (T) |
| Slangenbereik | 1/4 - 4 (inch) |
| Max. Opening | 80 mm |
| Strijksets | 27 |
| Type van de matrijzen | P180 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | UC |
| Standaardspanning | 380 (V) |
| Motorvermogen | 6.5 (KW) |
| Lange | 780 mm |
| Breedte | 1050 mm |
| Hoogte | 1650 mm |
| Nettogewicht | 1520 (kg) |
| Sterven Nee. | Krimpbereik |
|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm |
| 8* | 8 - 10 mm |
| 10* | 10 - 12 mm |
| 12* | 12 - 14 mm |
| 14 | 14 - 16 mm |
| 16 | 16 - 19 mm |
| 19 | 19 - 22 mm |
| 22 | 22 - 26 mm |
| 26 | 26 - 30 mm |
| 30 | 30 tot en met 34 mm |
| 34 | 34 - 39 mm |
| 39 | 39 - 45 mm |
| 45 | 45 - 51 mm |
| 51 | 51 - 57 mm |
| 57 | 57 - 63 mm |
| 63 | 63 - 69 mm |
| 69 | 69 - 74 mm |
| 74 | 74 - 80 mm |
| 78 | 78 - 87 mm |
| 84 | 84 - 92 mm |
| 92 | 92 - 100 mm |
| 100 | 100 - 108 mm |
| 108 | 108 - 116 mm |
| 116 | 116 - 126 mm |
| 126 | 126 - 136 mm |
| 136 | 136 - 146 mm |
| 146 | 146 - 156 mm |
| 156 | 156 - 166 mm |
| 166 | 166 - 178 mm |
| 178 | 178 - 190 mm |
| 190 | 190 - 202 mm |
- " * " geeft niet-standaard strijksets aan
- Op maat gemaakte matrijzen met verschillende maten en vormen zijn beschikbaar
- Speciale spanningen zoals 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
PLC-systeem met hoge stabiliteit en lage onderhoudskosten

Hoge hardheid met lange levensduur

Speciaal vormmateriaal Cr12 voor matrijzen, hardheid 59-63HRC, lange levensduur





Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.