1/4 tot 2 hydraulische slang krimper
,professionele werkplaatshang krimpmachine
,Lidstaten-51 hydraulische Slangcrimper
De MS-51 hoogdruk slangkrimpmachine is ontworpen voor het repareren van slangen in werkplaatsen.met een breedte van meer dan 50 mm,Deze machine is ontworpen voor moeilijke industriële omgevingen en werkt met een laag geluidsniveau.
- Hydraulische cilinder van goede hardheid met een een-stuk ontwerp
- Een redelijk bedieningspaneel met twee werkwijzen, inclusief automatisch krimpen
- Hoog nauwkeurig wijzerplaatje om aftakeling van slangassemblage te voorkomen
- Standaardvoetpedaal voor handsfree werking, verbetering van de efficiëntie
- 500T ultra-krachtige krimpkracht op de bank
- Compact bankontwerp voor een ergonomische werkstroom
- CE- en RoHS-gecertificeerd voor veilige, stille werking
| Model | MS-51 kabelpersmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 500 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 (inch) |
| Max. Opening | 30 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 51 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.05 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) monofase |
| Motorvermogen | 3 (KW) |
| Lange | 670 mm |
| Breedte | 430 mm |
| Hoogte | 820 mm |
| Gewicht | 260 (kg) |

| Sterf niet. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6... 8 mm | 35 mm |
| 8* | 8... 10 mm | 35 mm |
| 10* | 10... 12 mm. | 35 mm |
| 12* | 12... 15 mm | 35 mm |
| 15 | 15... 19 mm | 60 mm |
| 19 | 19... 23 mm. | 60 mm |
| 23 | 23... 26 mm | 60 mm |
| 26 | 26...31mm | 60 mm |
| 31 | 31... 36 mm | 70 mm |
| 36 | 36... 41 mm. | 70 mm |
| 41 | 41... 47 mm | 70 mm |
| 47 | 47... 55 mm | 80 mm |
| 55 | 55... 63 mm. | 80 mm |
| 63 | 63... 69mm | 80 mm |
| 69* | 69... 76 mm. | 90 mm |
• "*" geeft niet-standaardvorm aan
• Op maat gemaakte vormen zijn beschikbaar
• Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
- Snel wijzigen tool
- Snel wisselen van die set rack
MS-51: gedetailleerde showcase
Vervaardiging van hoogwaardige materialen

High-precision regulator

Handmatig/automatisch bedieningspaneel met hoge precisie

Hoogwaardige hoogsterke stalen malen

Toepassingen voor de montage van slangen

Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.