Specificaties
Markeren:
Handmatige hydraulische slangpersmachine
,Automatische hydraulische slangkremer
,CE-gecertificeerde slangkrimpmachine
Product Name:
51KH handslang Plooiende Machine
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 inch
Die Sets:
10
Color:
Blauw
Application:
Workshops · Constr. Mach · Hyd. Reparatie · Mijnbouwuitrusting.
Max. Opening:
30 mm
Crimping Force:
500T
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3KW/4KW
Size:
800*640*1300mm
Weight:
310 kg
Wty:
3 jaar
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-51KH
Plaats van herkomst:
CN
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 Instellen
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 sets per maand
Levertijd:
2 - 7 werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Eén multiplex voor één set
Productbeschrijving
MS-51KH Hydraulische slangkrimpmachine
Professionele hydraulische slangkrimpoplossing
De MS-51KH Hydraulische slangkrimpmachine beschikt over knopcontroles en automatische krimpmogelijkheden.
Met zijn veelzijdige functionaliteit en concurrerende prijzen is het een van onze populairste industriële krimpmachines geworden.
Belangrijkste kenmerken
- Eenvoudige structuur voor eenvoudig onderhoud en gebruik
- Snel wisselsysteem voor het verbeteren van de bedrijfsdoeltreffendheid
- Aluminium motor met koperdraad voor een betere warmteafvoer
- Dubbele bedieningsmodus: handknop en voetpedaal voor flexibele bediening
- Stabiele krimpnauwkeurigheid die een betrouwbare kwaliteit van de bevestiging garandeert
- Inclusief 10 soorten vormen voor slangen van 1/4 inch tot 2 inch
Technische specificaties
| Model | MS-51KH handmatige slangclimper |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 mm |
| Krimpkracht | 500 T |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 inch |
| Max. Opening | 30 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 51 |
| Stelseldruk | 31.5 MPa |
| Precisiteit | 0.05 mm |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 V / 380 V |
| Motorvermogen | 3 kW/4 kW |
| Lange | 800 mm |
| Breedte | 640 mm |
| Hoogte | 1300 mm |
| Gewicht | 310 kg |

51 Strijksets voor krimpmachines
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
* Niet-standaard strijksets
Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
Speciale spanningen: 110V, 208V, 240V, 415V
Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
Speciale spanningen: 110V, 208V, 240V, 415V
Premium bouw & componenten

Controlekonsole
Snel vormrek systeem

Hulpverlichtingssysteem

Hoogwaardige vormen met een hoge hardheid

Verminderend prestatiedemonstratie
Veilige en efficiënte voetschakelaar
Snel wisselgereedschapssysteem

Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.