Specificaties
Markeren:
Handmatige hydraulische slangpersmachine
,hydraulische slangpersgereedschap
,perser voor slangreparatie ter plaatse
Crimping Range:
14 - 45mm
Hose Size:
1/4 - 1inch
Die Sets:
7
Color:
Blauw
Max. Opening:
20 mm
Crimping Force:
150T
Product Name:
P16 Handslang Plooiende Machine
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
Handpomp
Size:
400*320*300mm
Weight:
32KG
Wty:
3 jaar
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-P16
Plaats van herkomst:
CN
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 Instellen
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 sets per maand
Levertijd:
2 - 7 werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Eén multiplex voor één set
Productbeschrijving
Draagbare handmatige hydraulische slangkremer P16HP
Professionele hulpmiddel voor het krimpen van slangverbindingen voor toepassingen op locatie en op afstand zonder elektriciteitsbehoefte.
Productoverzicht
De P16 handmatige hydraulische slangcrimper heeft een krimpbereik van 1/4" tot 1", met een maximale capaciteit voor 4-laag 1" slangen.verbeterde prestaties en efficiënte handmatige bediening.
Belangrijkste voordelen
- Een licht ontwerp van 32 kg voor gemakkelijk vervoer
- Handpompwerking - geen stroomvoorziening vereist
- Hooggeharde matrijzen, basismatrijzen en matrijzen voor een lange levensduur
- Krimpbereik: 1/4" tot 1" met 7 standaard strijksets
- Geïntegreerde opslagbox voor georganiseerd beheer van de matrijzen
- Handpomp van hoge kwaliteit met een langere levensduur
- Compatibel met waterbuizen, A/C-buizen, rembuizen en wasbuizen
- Precieze krimp voorkomt olielekt en zorgt voor de nauwkeurigheid van de diameter
Technische specificaties
| Model | P16 Handmatige slangkrimpmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 47 mm |
| Krimpkracht | 150 ton |
| Grootte van de slang | 1/4 - 1 inch |
| Max. Opening | 20 mm |
| Strijksets | 7 |
| Type van de matrijzen | P16 |
| Stelseldruk | 31.5 MPa |
| Precisiteit | 00,01 mm |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | Handpomp |
| Motorvermogen | Handpomp |
| Afmetingen (L × W × H) | 400 × 320 × 300 mm |
| Gewicht | 32 kg |
P16 Slangenkrempersets
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 mm |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 mm |
| 10* | 10 tot en met 12 mm | 55 mm |
| 12* | 12 tot en met 14 mm | 55 mm |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 mm |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 mm |
| 19 | 19 - 23 mm | 55 mm |
| 23 | 23 - 27 mm | 55 mm |
| 27 | 27 - 31 mm | 55 mm |
| 31 | 31 - 35 mm | 65 mm |
| 35 | 35 - 41 mm | 65 mm |
* Niet-standaard strijksets
Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
Max. opening verwijst naar de slag tussen volledig gesloten en volledig geopende matrijzen
Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
Max. opening verwijst naar de slag tussen volledig gesloten en volledig geopende matrijzen
Optioneel accessoire
- Snel wijzigen tool
- Snel wisselen van die set rack
- UC-controlesysteem
Toepassingen
Ideaal voor op vrachtwagens gemonteerde mobiele krimpdiensten, veldreparaties en verschillende hydraulische systemen, waaronder bouwmachines, landbouwmachines en industriële toepassingen.
met een breedte van niet meer dan 50 mm

Snel wisselen van die set rack

Hoogprecisie-machinehoofd
Geavanceerde productietechnologie voorkomt olielekt en zorgt voor betrouwbare prestaties.

Vervaardiging van hoogsterke materialen

De apparatuur is aan beide zijden voorzien van handgrepen voor een gemakkelijke beweging.

Hoogwaardig krimpeffect

Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.