De 6-inch grote pijpcrimpmachine is ontworpen voor precisie en efficiëntie bij het verwerken van grote pijpen.met een vermogen van niet meer dan 30 WMet geavanceerde crimping technologie, levert het consistente, uniforme resultaten voor optimale prestaties en levensduur.
Met gebruikersvriendelijke bedieningselementen en intuïtieve functies kunnen operators moeiteloos door het krimpproces navigeren, waardoor tijd wordt bespaard en de productiviteit wordt verbeterd.Ideaal voor bouwprojecten en infrastructuurontwikkeling, is deze machine het ultieme hulpmiddel voor het bereiken van duurzame, hoogwaardige pijpenassemblages in verschillende industriële sectoren.
- Hoge krimpkracht die in staat is om hydraulische slangen van maximaal 6 inch te hanteren
- Tijdbesparing: versnelt het krimpen van grote buizen
- Leekbestendig: zorgt voor strakke en veilige verbindingen
- Aanpasbaar: past bij verschillende buisgroottes
- Accuraat: geeft nauwkeurige en consistente resultaten
- Robuust: ontworpen voor robuuste industriële omgevingen
- Intuïtief: gebruiksvriendelijke bediening voor moeiteloze bediening
| Model | Verwijderingsmachine voor remslang MS-P150 |
| Krimpbereik | 14 - 187 mm |
| Krimpkracht | 3000 T |
| Grootte van de slang | 1/4 - 6 inch (6 lagen) |
| Max. Opening | 30 mm |
| Strijksets | 16 + 1 |
| Type van de matrijzen | 51 + 102 |
| Stelseldruk | 31.5 Mpa |
| Precisiteit | 0.05 mm |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 V / 380 V |
| Motorvermogen | 4 kW / 5,5 kW |
| Lange | 1000 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 1120 mm |
| Gewicht | 800 kg |

| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 tot en met 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 tot en met 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 75 mm | 80 |
| 75 | 75 - 87 mm | 100 |
| 87 | 87 - 100 mm | 120 |
| 100 | 100 - 115 mm | 120 |
| 115 | 115 - 130 mm | 120 |
| 130 | 130 - 147 mm | 120 |
| 150 | 150 - 170 mm | 120 |
| 170 | 170 - 186 mm | 120 |
- * geeft niet-standaard strijksets aan
- Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
- Speciale spanningen: 110V, 208V, 240V, 415V
- Snel wijzigen tool
- UC-controle



-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.