Hydraulische slangclimper
,automatische slangpers
,graafmachine reparatie krimpmachine
De MS-P32 is een stapelband slangkrimpmachine, een basismodel.Deze krimpmachine is ontworpen voor het krimpen van 1/4 inch tot 2-1/2 inch hoge druk hydraulische slangen en flaring industriële buizen tot 3 inch in diameterHet kan leidingen, airconditioning slangen, rem slangen, en roestvrij staal gevlochten slangen krimpen. De krimpen operatie is handig, waarbij slechts twee knoppen nodig zijn om het proces te voltooien.
Belangrijkste voordelen
- Compatibiliteit tussen de grootte en het type van de ultrabreedte slang voor verschillende industriële toepassingsscenario's
- Een eenvoudig besturingssysteem zorgt voor een intuïtieve bediening en een superieure gebruikerservaring.
- Een superieure motor levert een uitzonderlijk vermogen.
- Ultra-hoge precisie-crimpingdiametercontrole voor betrouwbare lekvrije slangverbindingen
- Grote krimpkracht en grote openingscapaciteit
- Compatibiliteit tussen de grootte en het type van de ultrabreedte slang voor verschillende industriële toepassingsscenario's
- Volledige CE- en ISO-certificering, in overeenstemming met wereldwijde industriële kwaliteitsnormen
| Model | SP32 Hydraulische slangkrimpmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 78 (mm) |
| Krimpkracht | 500 t) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2,0 (inch) |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | SP32 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 380 (V)/220V |
| Motorvermogen | 3 kW/4 kW |
| Lange | 630 (mm) |
| Breedte | 450 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Gewicht | 200 (kg) |

| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 tot en met 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 78 mm | 110 |
* voor niet-standaard strijksets
Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
Materialen van topkwaliteit


met een diameter van niet meer dan 50 mm

Motor van de hoogste kwaliteit

De P32NC is een hoog geconfigureerde slangkrimpmachine die in staat is om hoge druk gevlochten hydraulische slangen, kabels en draden, stalen en ijzeren buizen, remleidingen in automobielsystemen te krimpen,en luchtophanging of veren.

Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.