Specificaties
Markeren:
P32 Hydraulische Slangcrimper
,2 inch slangkrimpmachine
,snel wisselend krimpgereedschap
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2,5 inch
Die Sets:
13
Color:
Blauw
Max. Opening:
31 mm
Crimping Force:
650T
Product Name:
P32 AC Slang Plooiende Machine
Application:
Workshops · Constr. Mach · Hyd. Reparatie · Mijnbouwuitrusting
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3,75 kW
Size:
650*550*1360mm
Weight:
310 kg
Wty:
3 jaar
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
P32
Plaats van herkomst:
CN
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 Instellen
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 sets per maand
Levertijd:
2 - 7 werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
T/T,Western Union,MoneyGram,Paypal
Standaard Verpakking:
Eén multiplex voor één set
Productbeschrijving
P32 AC Hydraulische Slangpers
De P32 hydraulische slangpers is ontworpen voor grootschalige hydraulische slangassemblage.De hoogwaardige componenten bieden superieure duurzaamheid en betrouwbaarheid.Het snelwissel-matrijzensysteem verkort de insteltijd en verhoogt de productiviteit aanzienlijk voor industrieel gebruik.
Belangrijkste Kenmerken
- Hoge productie-efficiëntie voor slangpersoperaties
- Snel en eenvoudig matrijswissel- en installatieproces
- Optioneel noodstopapparaat voor verbeterde veiligheid
- Numeriek gestuurde slangpers met precisiebediening
- Perst hydraulische slangen met 4 lagen tot 2 inch en industriële slangen tot 3 inch
- Snelle pers- en terugtrekcycli
- Vervaardigd met hoogwaardige materialen en componenten van gerenommeerde merken
- Levert precisie-gevormde persresultaten
Technische Specificaties
| Model | P32 AC Slangpers |
| Persbereik | 14 - 87 mm |
| Perskracht | 650 Ton |
| Slangmaat | 1/4 - 2,5 inch |
| Maximale Opening | 31 mm |
| Matrijzensets | 13 |
| Matrijzenset Type | P32 |
| Systeemdruk | 31,5 MPa |
| Nauwkeurigheid | 0,01 mm |
| Besturingssysteem | MS |
| Standaard Spanning | 220 V |
| Motorvermogen | 3 KW |
| Afmetingen (L x B x H) | 650 x 550 x 1360 mm |
| Gewicht | 310 kg |
P32 Slangpers Matrijzensets
| Matrijsnummer | Persbereik | Lengte |
|---|---|---|
| 6 * | 6 ... 8 mm | 55 mm |
| 8 * | 8 ... 10 mm | 55 mm |
| 10 * | 10 ... 12 mm | 55 mm |
| 12 * | 12 ... 14 mm | 55 mm |
| 14 | 14 ... 16 mm | 55 mm |
| 16 | 16 ... 19 mm | 55 mm |
| 19 | 19 ... 22 mm | 55 mm |
| 22 | 22 ... 26 mm | 70 mm |
| 26 | 26 ... 30 mm | 70 mm |
| 30 | 30 ... 34 mm | 70 mm |
| 34 | 34 ... 39 mm | 75 mm |
| 39 | 39 ... 45 mm | 75 mm |
| 45 | 45 ... 51 mm | 90 mm |
| 51 | 51 ... 57 mm | 90 mm |
| 57 | 57 ... 63 mm | 100 mm |
| 63 | 63 ... 69 mm | 110 mm |
| 69 | 69 ... 74 mm | 110 mm |
| 74 * | 74 ... 78 mm | 110 mm |
| 78 * | 78 ... 87 mm | 110 mm |
Opmerking:* geeft niet-standaard matrijzensets aan. Op maat gemaakte matrijzensets zijn op aanvraag verkrijgbaar. Speciale spanningsconfiguraties, waaronder 110V, 208V, 240V en 415V, zijn beschikbaar.
Optionele Kenmerken
- UC besturingssysteem upgrade
- Positielimietapparaat voor verbeterde precisie
Gesmeed uit topkwaliteit materialen

Leverancier van bekende merken

Top aandrijfkracht

Handmatig bedieningspaneel

Voetschakelaarbediening, waardoor uw handen vrijkomen

Precisiebesturing met millimeter-niveau aanpassing

Hoge-sterkte premium mal met snelle wisselfunctie

Pers Toepassingen
De P32 hydraulische slangpers is ontworpen voor uitgebreide pers toepassingen voor diverse industriële slangtypen en -maten.

Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.