De P20 slangcrimper verwerkt slangen van1/4 inch tot 2 inchin diameter, met een uitstekende veelzijdigheid voor deauto- en hydraulische industrieDeze machine garandeert een nauwkeurige, professionele krimp van slangbehangen om veilige, lekvrije en langdurige verbindingen te creëren.volledig verstelbare druk- en dieptecontroles, en een betrouwbaar hydraulisch aandrijfsysteem voor een consistente, hoogwaardige krimp.
- Verminderingsbereik:Handvaten slangen van 1/4 inch tot 2 inch diameter voor veelzijdige toepassingen
- met een vermogen van niet meer dan 50 WMeerdere strijksets zijn geschikt voor verschillende slanggroottes en toepassingssoorten
- Verstelbare instellingenPrecieze controle van de krimpdruk en -diepte voor consistente resultaten
- Hydraulische kracht:Biedt een aanzienlijke kracht voor effectieve en betrouwbare crimping-operaties
- Brede toepassingscompatibiliteit:Het omvat bijna alle veelgebruikte hydraulische en automobiel slangen, waardoor de noodzaak van meerdere machines wordt verminderd.
- Superieure krimpprecisie:Zorgt voor nauwe, betrouwbare verbindingen met een minimaal risico op lekken, scheuren of vroegtijdige storing.
- Hoge operationele efficiëntie:De hydraulische kracht en de snelle verandering van de matrijzen versnellen de productie en verkorten de installatietijd.
- Stabiel en duurzaam:Robuuste constructie en verstelbare instellingen zorgen voor een constante kwaliteit, zelfs bij zwaar dagelijks gebruik
| Model | P20 E38 slangkremperpers |
| Krimpbereik | 14 - 78 mm |
| Krimpkracht | 640 T |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2,0 inch |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | Lid-Staten |
| Stelseldruk | 31.5 Mpa |
| Precisiteit | 00,01 mm |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 V |
| Motorvermogen | 3 kW |
| Lange | 630 mm |
| Breedte | 450 mm |
| Hoogte | 1360 mm |
| Gewicht | 310 kg |

| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 14 | 14... 16 mm | 60 mm |
| 16 | 16... 19 mm | 60 mm |
| 20 | 20... 22 mm. | 60 mm |
| 22 | 22... 26 mm | 60 mm |
| 26 | 26... 30 mm | 60 mm |
| 30 | 30... 34 mm | 70 mm |
| 34 | 34... 39 mm | 70 mm |
| 39 | 39... 45 mm | 70 mm |
| 45 | 45... 51 mm | 70 mm |
| 51 | 51... 57 mm | 80 mm |
| 54 | 54... 64 mm | 80 mm |
| 64 | 64... 78 mm | 80 mm |
• "*" geeft niet-standaard strijksets aan
• Op maat gemaakte strijksets zijn beschikbaar
• Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
- UC-besturingssysteem
Positiegrensinrichting
Materiaal van topkwaliteit

Topklasse motor

Betrouwbare magnetoventil

Premium schimmel

De P20 hydraulische slangkrimpmachine is ontworpen voor verschillende industriële toepassingen, waaronder hydraulische systemen, automobielonderdelen,en productieprocessen die veilige slangverbindingen vereisen.


Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.