2“ het Plooiende Hulpmiddel van de Hoge drukslang
,Blauwe Crimper van de Hoge druk Hydraulische Slang
,Hydraulisch Crimper van de hoge drukslang
De MS-SP52 slang assemblage persmachine is ontworpen voor druk flexibele rubber slang van 1/4 "tot 2" inch maken.Het heeft een compacte kleine structuur die gemakkelijk op elk rek of horizontaal platform kan worden geplaatst.
Deze 2-inch hydraulische krimpmachine kan niet alleen worden gebruikt voor hydraulische rubber slang fabricage, maar ook voor stalen buis persing, draad touw swaging, industriële pijp en kabel krimp toepassingen.
- Kleine afmetingen met grote krimp- en vasthoudende kracht
- Geavanceerd olietransfersysteem met automatisch warmteafgietsysteem
- Snelle sluiting en openingssnelheid met snelle klep
- Hoge efficiëntie en top nauwkeurigheid met Finn Power crimping Dial
- Stabiele slangkrimpprestaties dankzij hoogwaardige materialen
| Model | MS-SP52 slangkrimpmachine |
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 640 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4" - 2" (inch) |
| Max. Opening | 25 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | P52 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 3 (KW) / 4 (KW) |
| Lange | 630 (mm) |
| Breedte | 450 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Gewicht | 200 (kg) |
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 14 mm | 35 |
| 14 | 14 - 16 mm | 60 |
| 16 | 16 - 20 mm | 60 |
| 20 | 20 - 22 mm | 60 |
| 22 | 22 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 30 mm | 60 |
| 30 | 30 - 38 mm | 70 |
| 38 | 38 - 46 mm | 70 |
| 46 | 46 - 54 mm | 80 |
| 54 | 54 - 64 mm | 80 |
| 64 | 64 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
- Op maat gemaakte crimping die sets zijn beschikbaar
- Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
- * geeft niet-standaard strijksets aan
- Snel vervangen tool
- Stampstand / machine-stand
- UC-controle
- Voetpedaal
- Drukmeter
- Normaal rek
Het SP52 kabelpers gereedschap wordt vaak gebruikt voor de reparatie van slangen in de werkplaats.Elke matrijzenet heeft zijn eigen krimpgrootte, en we raden aan om verschillende matrijzen voor verschillende slanggroottes te gebruiken om het meest ideale krimpeffect te bereiken.
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.